Dla firm

Wine Center to nie tylko sklep z winem. Zakres naszej działalności obejmuje import wina, handel winem oraz branżowe szkolenia profesjonalne. Każdy, kto prowadzi sklep, hotel, restaurację czy firmę cateringową wie jak ważny jest dobry kontakt z partnerem biznesowym.

Wierzymy, że edukacja personelu jest podstawą sukcesu firmy, stąd też oferujemy kontrahentom szerokie wsparcie sprzedażowe. Kupując od nas wina, nasz partner biznesowy może mieć pewność, że wydaje pieniądze właściwie. Tworząc każdą naszą ofertę B2B, bierzemy pod uwagę indywidualne uwarunkowania. Służymy wiedzą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Nasza oferta skierowana do sektora gastronomicznego i hotelarskiego obejmuje:

  • dostawę na terenie całego kraju,
  • doradztwo w zakresie tworzenia kart win z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej przez kontrahenta działalności,
  • szkolenia profesjonalne personelu w zakresie podawania wina,
  • stałą opiekę i doradztwo sprzedażowe.

Służymy naszą szeroką wiedzą, potwierdzoną kilkunastoletnim, praktycznym doświadczeniem w osiągnięciu założonych przez Państwa celów sprzedażowych. Państwa sukces jest także naszym sukcesem.

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest import oraz handel winami prestiżowymi. Jako nieliczni na rynku mamy dostęp do unikatowych, najlepiej sklasyfikowanych i wysoko ocenianych win pochodzących z najlepszych winnic Starego i Nowego Świata. Wszystkie wina sprowadzamy bezpośrednio od producentów / Château. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ekskluzywną i luksusową ofertę win prestiżowych, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość naszych win.